Socage

Firma Socage powstała w 1969 roku we Włoszech pod nazwą SO. CA. GE. Skrót pochodzi od wyrazów Società di Carpenteria Generale, co w języku polskim oznacza Ogólne Towarzystwo Stolarskie. W 1980 roku firma Socage wyprodukowała pierwszy we Włoszech podnośnik koszowy. Po latach podbijania rynku podnośników koszowych nie tylko na rodzimym rynku w 2009 roku stanowisko prezesa firmy objął Fiorenzo Flisi, który swoimi działaniami doprowadził do wzrostu obrotów firmy o 55% w przeciągu jednego roku.

Wizją firmy Socage jest zapewnienie stałej innowacyjności produktów, dzięki wiodącym osiągnięciom technologicznym oraz szerokiej gamie produktów i włoskiemu wzornictwu. Dodatkowo naszą misją jest dostarczenie klientom innowacyjnych i nowoczesnych produktów, które będą w stanie zaspokoić ich potrzeby. Oferujemy nasze kompetencje w zakresie kształtowania produktów odpowiednich dla Państwa działalności, zgodnych z wysokim standardem jakości, wzornictwa i bezpieczeństwa. Nasze standardy pracy są zgodne z normą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

Nasz dział techniczny stanowi rdzeń innowacji technologicznych firmy Socage. Tutaj rodzą się wszystkie projekty, które stanowią naszą siłę. Zawsze kładliśmy nacisk na rozwój pracowników, a obecnie nasz dział techniczny składa się z 15 młodych projektantów. Zgodnie z naszą wizją, proces projektowania opiera się nie tylko na wiedzy, ale także na codziennym dialogu z klientami, aby móc dostarczyć produkt zawsze odpowiadający wymaganiom rynku. Socage zapewnia ciągłe innowacje technologiczne dzięki wiodącym osiągnięciom, szerokiej gamie produktów i włoskiemu wzornictwu.

Firma Socage otworzyła wewnętrzny warsztat produkcyjny, aby od samego początku mieć kontrolę nad całym procesem produkcji i zagwarantować wysokie standardy jakości.

                      

Podczas procesu projektowego dbamy o jakość, wydajność i estetykę. Dla nas ważne jest, aby zaoferować produkt, który spodoba się naszym klientom i jednocześnie będzie spełniał ich najbardziej wymagające oczekiwania.