images/cats/Podnosniki_gasienicowe_pajaki.png

Mały podnośnik koszowy na gąsienicach - pająk

Na tej stronie przedstawiamy profesjonalne, małe podnośniki koszowe na gąsienicach typu pająk. To wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny sprzęt umożliwiający wykonywanie różnorakich czynności na wysokościach wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie da się wykorzystać dużych lub montowanych na samochodach konstrukcji z uwagi na ich rozmiary i specyfikę budowy. Kompaktowe, niewielkie, a przy tym wyposażone w długie ramię zakończone stabilnym koszem i członem manewrowym (JIB). Oferowane modele wyposażone są w silniki spalinowe, elektryczne, hybrydowe lub akumulatorowe. 

Podnośnik na gąsienicach – zalety i zastosowanie „pająka”

Mobilne podnośniki koszowe na podwoziu gąsienicowym znakomicie nadają się m.in. do hal sportowych, sal koncertowych, zakładów przemysłowych, hurtowni czy sklepów wielkopowierzchniowych. Małe urządzenia z gąsienicami wykorzystuje się m.in. do prac montażowych, serwisowych, naprawczych, transportowych, konserwacyjnych czy sprzątających. „Pająki” stosują także służby ratownicze, gdy pojawia się konieczność przeprowadzenia pracy, serwisu czy konserwacji na wysokościach.

Dbając o wszelkie środki bezpieczeństwa, podnośniki koszowe na gąsienicach posiadają awaryjną pompę ręczną, czujnik poziomu kosza oraz ograniczniki wagi. Dużą rolę w urządzeniach odgrywa też automatyczna stabilizacja i możliwość natychmiastowego powrotu do pozycji transportowej, Dzięki tym funkcjonalnościom użytkowanie tego sprzętu pozwala zoptymalizować czas pracy. Wyposażone są w silniki, które mogą działać wewnątrz pomieszczeń.

Mały podnośnik koszowy na gąsienicach - podnośnik pająk

Każdy dostępny w naszej ofercie mały podnośnik koszowy na gąsienicach typu pająk jest wyposażony w solidne podpory, które gwarantują doskonałą stabilność nawet na grząskim czy nierównym terenie. Jedną z największych zalet sprzedawanego sprzętu jest świetna zwrotność. Obrót kolumny nawet o 350 stopni w połączeniu z elastycznym i zarazem solidnym wysięgnikiem pozwala operatorowi na niemal nieograniczone manewrowanie. Mimo że to relatywnie małe pod względem wymiarów maszyny, ich możliwości są wyjątkowo duże. Oferujemy wyłącznie nowoczesne, solidne i profesjonalnie wykonane podnośniki koszowe „pająki” z gąsienicami o wieloletniej trwałości, które zapewniają najwyższą wydajność pracy. Równie istotne jest jej bezpieczeństwo, gwarantowane m.in. przez świetną stabilność oraz prostotę i precyzję sterowania.

Poruszający się na gąsienicach mały podnośnik koszowy „pająk” produkcji Socage to uniwersalny, efektywny i wytrzymały sprzęt, który dostarczamy klientom jako oficjalny dystrybutor włoskiej marki w Polsce. W zależności od potrzeb można wybierać spośród modeli o różnej masie, wysokości i głębokości kosza czy też zasięgu maksymalnym. Zachęcamy do osobistego przetestowania jednej z oferowanych przez naszą firmę maszyn i osobistego przekonania się o jej jakości!

Podnośnik gąsienicowy Socage SPJ315

Podnośnik gąsienicowy Socage SPJ315
Podnośnik gąsienicowy Socage SPJ315 to podnośnik gąsienicowy o maksymalnej wysokości roboczej 15 m i maksymalnym wysięgu bocznym 7 m. Jest w stanie podnieś...

Podnośnik gąsienicowy Socage 18S

Podnośnik gąsienicowy Socage 18S
Podnośnik gąsienicowy Socage 18S to podnośnik gąsienicowy o maksymalnej wysokości roboczej 18,3 m i maksymalnym wysięgu bocznym 8,2 m. Jest w stanie podn...