images/cats/Podnosniki_gasienicowe_pajaki.png

Mały podnośnik koszowy na gąsienicach - pająk

Na tej stronie przedstawiamy profesjonalne, małe podnośniki koszowe na gąsienicach typu pająk. To wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny sprzęt umożliwiający wykonywanie różnorakich czynności na wysokościach wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie da się wykorzystać dużych lub montowanych na samochodach konstrukcji z uwagi na ich rozmiary i specyfikę budowy. Kompaktowe, niewielkie, a przy tym wyposażone w długie ramię zakończone stabilnym koszem i członem manewrowym (JIB). Oferowane modele wyposażone są w silniki spalinowe, elektryczne, hybrydowe lub akumulatorowe. 

Podnośnik na gąsienicach – zalety i zastosowanie „pająka”

Podnośniki koszowe na podwoziu gąsienicowym znakomicie nadają się m.in. do hal sportowych, sal koncertowych, zakładów przemysłowych, hurtowni czy sklepów wielkopowierzchniowych. Wykorzystuje się je m.in. do prac montażowych, serwisowych, naprawczych, transportowych, konserwacyjnych czy sprzątających. Stosują go także służby ratownicze, gdy pojawia się konieczność przeprowadzenia pracy, serwisu czy konserwacji na wysokościach.

Każdy dostępny w naszej ofercie mały podnośnik koszowy na gąsienicach typu pająk jest wyposażony w solidne podpory, które gwarantują doskonałą stabilność nawet na grząskim czy nierównym terenie. Jedną z największych zalet sprzedawanego sprzętu jest świetna zwrotność. Obrót kolumny nawet o 350 stopni w połączeniu z elastycznym i zarazem solidnym wysięgnikiem pozwala operatorowi na niemal nieograniczone manewrowanie. Mimo że to relatywnie małe pod względem wymiarów maszyny, ich możliwości są wyjątkowo duże. Oferujemy wyłącznie nowoczesne, solidne i profesjonalnie wykonane podnośniki koszowe „pająki” o wieloletniej trwałości, które zapewniają najwyższą wydajność pracy. Równie istotne jest jej bezpieczeństwo, gwarantowane m.in. przez świetną stabilność oraz prostotę i precyzję sterowania.

Poruszający się na gąsienicach podnośnik koszowy „pająk” produkcji Socage to uniwersalny, efektywny i wytrzymały sprzęt, który dostarczamy klientom jako oficjalny dystrybutor włoskiej marki w Polsce. Zachęcamy do osobistego przetestowania jednej z oferowanych przez naszą firmę maszyn i osobistego przekonania się o jej jakości!

Podnośnik gąsienicowy Socage SPJ315

Podnośnik gąsienicowy Socage SPJ315
Podnośnik gąsienicowy Socage SPJ315 to podnośnik gąsienicowy o maksymalnej wysokości roboczej 15 m i maksymalnym wysięgu bocznym 7 m. Jest w stanie podnieś...

Podnośnik gąsienicowy Socage 18S

Podnośnik gąsienicowy Socage 18S
Podnośnik gąsienicowy Socage 18S to podnośnik gąsienicowy o maksymalnej wysokości roboczej 18,3 m i maksymalnym wysięgu bocznym 8,2 m. Jest w stanie podn...